Perfect for adding a touch of sophistication to any room. The natural variations in the marble material, including lines, colours and patterns, only add a uniqueness charm of each individual lamp. Elevate your home décor with the timeless elegance of the Lilly series - a must-have for any modern, sophisticated interior.
| General | |
| Cap | SES / E14 |
| Colour | Brown |
| Construction | Marble / Glass |
| Weight | 2.19kg |
| Dimensions | |
| Cable Length | 1500mm |
| Diameter | 150mm |
| Height | 285mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 40W |
| Voltage | 240V |
7 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy1 due in