| General | |
| Cap | G9 |
| Colour | Blue |
| Construction | Metal |
| Dimensions | |
| Depth | 55mm |
| Height | 170mm |
| Width | 180mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 60W |
| Voltage | 240V |
|
This item
Punto Wall Light 240V 60W Blue
Q2E90
APP426954
13 in Stock
90% Off
|
Punto Wall Light 240V 60W Red
Q2E94
APP426961
only 1 left
90% Off
|
|
|---|---|---|
| Colour | Blue | Red |