Please Note: The Gobo dimensions are 69mm OD (outside diameter) and 40mm ID (inside diameter).
| General | |
| Colour | Silver |
| Construction | Die-cast Aluminium |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP00 |
| Dimensions | |
| Depth | 110mm |
| Length | 385mm |
| Width | 240mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 50W |
| Voltage | 240V |
|
This item
Projector 12V 50W Silver
Q2122
JF365
22 in Stock
20% Off
|
DJ Scan 24V 250W Black
QA73
SRL114 250W 24V
only 3 left
40% Off
|
FX Lab 4-Way DJ Light & Stand Set Black
Q5BD8
GO17KC DJLIGHT
£117.95 excl. VAT
£141.54 incl. VAT
only 4 left |
FXLab 2 x 4 Way Retro LED Light Box RGB Colour Change
Q6A05
G005FF LIGHT BOX
£110.00 excl. VAT
£132.00 incl. VAT
only 4 left |
|
|---|---|---|---|---|
| Width | 240mm | 160mm | 700mm | 205mm |
| Colour | Silver | Black | Black | Grey |