| General | |
| Cable Colour | White |
| Colour | White |
| Construction | Metal / Plastic |
| IP Rating | IP44 |
| Number of LED's | 260 |
| Dimensions | |
| Cable Length | 4m |
| Diameter | 320mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 25W |
| Voltage | 240V |
|
This item
LED Outdoor/Indoor Snowflake 32 Blue White
Q2056
SPHERE DIA32 WBL
27 in Stock
20% Off
|
LED Outdoor/Indoor Snowflake 32 Blue Black
Q2053
SPHERE DIA32 BBL
12 in Stock
20% Off
|
|
|---|---|---|
| Cable Colour | White | Black |
| Colour | White | Black |