A 60W G9 mains voltage capsule lamp must be purchased separately.
| General | |
| Cap | G9 |
| Colour | White |
| Construction | Steel |
| IP Rating | IP44 |
| Weight | 500g |
| Dimensions | |
| Depth | 52mm |
| Length | 100mm |
| Width | 81mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 60W |
| Voltage | 240V |
128 in Stock
995 due in
|
This item
Bijou Wall Light 240V 60W Polished Chrome / White
Q1E79
FAB D75D0701
£87.00 excl. VAT
£104.40 incl. VAT
only 1 left |
Bijou Wall Light 240V 60W Polished Chrome / Silver
Q1E7B
FAB D75D0715
£101.00 excl. VAT
£121.20 incl. VAT
only 1 left |
Bijou Wall Light 240V 60W Polished Chrome / Black
Q1E7A
FAB D75D0702
£87.00 excl. VAT
£104.40 incl. VAT
available to order |
|
|---|---|---|---|
| Colour | White | Silver | Black |