| General | |
| Cap | G9 |
| Colour | White |
| Construction | Aluminium |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP54 |
| Dimensions | |
| Depth | 54mm |
| Diameter | 140mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 25W |
| Voltage | 240V |
973 due in
98 in Stock
RGBW Eyelid Low Level Wall Light 12V 5W RGB + 3000K Warm White
Q57BB
RGBW3K UL0600COB
£90.00 excl. VAT
£108.00 incl. VAT
44 in Stock |
Recessed LED Miniature Eyelid Outdoor Low Level Wall Light 350mA 3000K Warm White
Q1D82
ZT20935 SS W/WH
£48.50 excl. VAT
£58.20 incl. VAT
13 in Stock |
|
|---|---|---|
| Depth | 20mm | 90mm |
| Diameter | 65mm | 64mm |
| Maximum Wattage | 5W | 1W |
| IP Rating | IP67 | IP65 |