| General | |
| Cable Colour | Clear |
| Cap | ES / E27 |
| Colour | Oak |
| Construction | Natural Rattan |
| Dimmable | Yes |
| Dimensions | |
| Cable Length | 1280mm |
| Diameter | 310mm |
| Height | 200mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 40W |
| Voltage | 240V |
|
This item
Rattan Pendant Natural Rattan 40W
Q6F16
RATTAN PEN 2900
£92.00 excl. VAT
£110.40 incl. VAT
available to order |
Rattan Pendant Natural Rattan 40W
Q6F18
RATTAN PEN 2903
£150.00 excl. VAT
£180.00 incl. VAT
available to order |
Rattan Pendant Natural Rattan 40W
Q6F17
RATTAN PEN 2901
£162.00 excl. VAT
£194.40 incl. VAT
available to order |
|
|---|---|---|---|
| Cable Length | 1280mm | 1400mm | 1280mm |
| Diameter | 310mm | 410mm | 310mm |
| Height | 200mm | 370mm | 205mm |