| General | |
| Cap | G9 |
| Colour | Black |
| Construction | Metal - Zinc |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP44 |
| Weight | 1.84kg |
| Dimensions | |
| Depth | 182mm |
| Height | 276mm |
| Width | 160mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 3.5W |
| Voltage | 240V |
983 due in
105 in Stock
|
This item
Millie Bathroom Wall Light Matt Black 3.5W
Q686C
MILLIE 1454003MB
only 2 left
40% Off
|
Millie Bathroom Wall Light Antique Brass 3.5W
Q6E8D
MILLIE 1454006AB
£165.00 excl. VAT
£198.00 incl. VAT
only 2 left |
Millie Bathroom Wall Light Polished Chrome 3.5W
Q686D
MILLIE 1454001PC
only 2 left
40% Off
|
|
|---|---|---|---|
| Colour | Black | Antique Brass | Chrome |