| General | |
| Cable Colour | White |
| Cap | GU10 |
| Colour | Beige |
| Construction | Metal |
| Dimmable | Yes |
| RAL Colour Code | RAL 0808010 |
| Dimensions | |
| Cable Length | 1500mm |
| Diameter | 50mm |
| Height | 400mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 5W |
| Voltage | 240V |
45 in Stock
149 in Stock
available to order
available to order
Save up to 10% with Multi-buy
only 1 left
Save up to 10% with Multi-buy370 in Stock
|
This item
Vico Pendant Light Beige 5W
Q684C
VICO PEN BEIGE
available to order
36% Off
|
Vico Pendant Light Black 5W
Q684D
VICO PEN BLK
only 2 left
36% Off
|
Vico Chandelier Pendant Light Black 6x5W
Q6B40
VICO CHAND BLK
available to order
36% Off
|
Vico Pendant Light Brown Metallic 5W
Q684B
VICO PEN BROWN
only 3 left
36% Off
|
Vico 3 Rondel Pendant Light Black 3 x 5W
Q684E
VICO 3 PEN BLK
available to order
36% Off
|
Vico Long Interior Wall Light Black 2x5W
Q6B41
VICO WALL BLK
only 4 left
36% Off
|
Vico 4 Rail Pendant Light Black 4 x 5W
Q684F
VICO 4 PEN BLK
available to order
36% Off
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cable Length | 1500mm | 1500mm | 2m | 1500mm | 1300mm | 1500mm | 1300mm |
| Diameter | 50mm | 50mm | 534mm | 50mm | 50mm | 50mm | 50mm |
| Height | 400mm | 400mm | 170mm | 400mm | 400mm | 350mm | 400mm |
| Maximum Wattage | 5W | 5W | 30W (6 x 5W) | 5W | 15W (3 x 5W) | 10W (2 x 5W) | 20W (4 x 5W) |
| Cable Colour | White | Black | Black | Black | Black | Black | Black |
| Colour | Beige | Black | Black | Brown | Black | Black | Black |
| Construction | Metal | Metal | Aluminium | Metal | Metal | Aluminium | Metal |
| Dimmable | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes | No | Yes |