| General | |
| Cable Colour | White |
| Cap | ES / E27 |
| Colour | White |
| Construction | Glass |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP20 |
| Dimensions | |
| Cable Length | 2m |
| Diameter | 100mm |
| Height | 300mm |
| Length | 520mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 75W (3 x 25W) |
| Voltage | 240V |
10 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy|
This item
Miella Pendant Light White 3 x 25W
Q6849
MIELLA 3 PEN WHT
available to order
36% Off
|
Miella Pendant Light White 25W
Q6845
MIELLA PEN WHT
available to order
36% Off
|
Miella Pendant Light Black 3 x 25W
Q6848
MIELLA 3 PEN BLK
available to order
36% Off
|
Miella Pendant Light Black 25W
Q6847
MIELLA PEN BLK
available to order
36% Off
|
|
|---|---|---|---|---|
| Maximum Wattage | 75W (3 x 25W) | 25W | 75W (3 x 25W) | 25W |
| Colour | White | White | Black | Black |