| General | |
| Cable Colour | Black |
| Cap | SES / E14 |
| Colour | White |
| Construction | Metal |
| Dimmable | No |
| IP Rating | IP20 |
| Weight | 1.18kg |
| Dimensions | |
| Cable Length | 2500mm |
| Depth | 202mm |
| Height | 308mm |
| Width | 177mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 7W |
| Voltage | 240V |
7 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy|
This item
Arbor Plug-In Bedside Wall Light 7W Matt White
Q64F9
ARBOR 1479002
only 1 left
40% Off
|
Arbor Plug-In Bedside Wall Light 7W Matt Black
Q64F8
ARBOR 1479001
only 1 left
40% Off
|
|
|---|---|---|
| Colour | White | Black |