Function:
| General | |
| Colour | Silver |
| Dimensions | |
| Depth | 18mm |
| Length | 440mm |
| Width | 40mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 3W |
| Voltage | 5V |
| Light Characteristics | |
| Colour Temperature | 3000K Warm White |
| Lumens | 250 lm |
| Lumens Per Watt | 83 lm/W |
|
This item
LED Rechargeable Motion Sensor Strip Light 3W Silver
Q5535
MOTION 440MM
102 in Stock
20% Off
|
LED Rechargeable Motion Sensor Strip Light 1.5W Silver
Q5533
MOTION 240MM
194 in Stock
20% Off
|
|
|---|---|---|
| Length | 440mm | 240mm |
| Maximum Wattage | 3W | 1.5W |
| Lumens | 250 lm | 150 lm |
| Lumens Per Watt | 83 lm/W | 100 lm/W |