| General | |
| Cap | R7s |
| Colour | White |
| Construction | Glass |
| IP Rating | IP00 |
| Dimensions | |
| Depth | 110mm |
| Height | 340mm |
| Width | 340mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 150W |
| Voltage | 240V |
58 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy
69 in Stock
21 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy
32 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy