| General | |
| Cap | ES / E27 |
| Colour | Stainless Steel |
| Construction | Steel |
| IP Rating | IP44 |
| Dimensions | |
| Diameter | 160mm |
| Height | 450mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 75W |
| Voltage | 240V |
12 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy|
This item
Bollard Outdoor Garden Wall Light 240V 75W Stainless Steel
Q713
ART80000 STEEL
£146.92 excl. VAT
£176.30 incl. VAT
only 1 left |
Bollard Outdoor Garden Wall Light 240V 75W Black
Q146C
ART40000 BLACK
£77.40 excl. VAT
£92.88 incl. VAT
available to order |
|
|---|---|---|
| Colour | Stainless Steel | Black |