| General | |
| Cap | G53 / AR111 |
| Colour | Black |
| Construction | Thermoresistant Nylon |
| IP Rating | IP66 |
| Glass | Sodalime |
| Dimensions | |
| Diameter | 142mm |
| Height | 165mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 100W |
| Voltage | 12V |
only 1 left
|
This item
Toad Spike Lights12V Black 100W
Q707
40102 BLACK
13 in Stock
40% Off
|
Toad Spike Lights12V Black 50W
Q703
40502 BLACK
only 1 left
40% Off
|
|
|---|---|---|
| Maximum Wattage | 100W | 50W |