LED Driver Options
| General | |
| Colour | Stainless Steel |
| Construction | Stainless Steel |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP20 |
| Dimensions | |
| Cable Length | 2m |
| Depth | 12.5mm |
| Diameter | 60mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 3W |
| Voltage | 12V |
| Light Characteristics | |
| Colour Temperature | 3000K Warm White |
| Lumens | 260 lm |
| Lumens Per Watt | 87 lm/W |
50 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy
10 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy