| General | |
| Colour | White |
| Construction | Plastic |
| Dimensions | |
| Cable Length | 900mm |
| Height | 48mm |
| Length | 920mm |
| Output Cable Length | 900mm |
| Width | 32mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 36W |
| Voltage | 12V |
| Light Characteristics | |
| Watts Per Metre | 39.1 W/m |
10 in Stock
|
This item
|
|
|
|---|---|---|
| Height | 48mm | 14mm |
| Length | 920mm | 600mm |
| Width | 32mm | 20mm |
| Maximum Wattage | 36W | 8W |
| Watts Per Metre | 39.1 W/m | 13.3 W/m |