| General | |
| Cap | ES / E27 |
| Colour | Grey |
| Construction | Metal |
| Dimmable | Yes |
| Dimensions | |
| Cable Length | 1220mm |
| Diameter | 380mm |
| Height | 270mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 60W |
| Voltage | 240V |
|
This item
Aztec Pendant Rough Sand Concrete 60W
Q6F19
AZTEC PEN CONCRE
£97.00 excl. VAT
£116.40 incl. VAT
available to order |
Aztec Pendant Rough Sand White 60W
Q6F1A
AZTEC PEN WHITE
£97.00 excl. VAT
£116.40 incl. VAT
available to order |
|
|---|---|---|
| Colour | Grey | White |