| General | |
| Cap | ES / E27 |
| Colour | White |
| Construction | Murano Glass |
| Dimensions | |
| Depth | 90mm |
| Height | 330mm |
| Width | 170mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 100W |
| Voltage | 240V |
145 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy
95 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy19 in Stock
Save up to 10% with Multi-buy|
This item
|
Fuso Mini Grill Diffuser Wall Light White
Q3499
ART0009/P
£14.50 excl. VAT
£17.40 incl. VAT
only 2 left |
Fuso Maxi Grill Diffuser Wall Light White
Q349A
ART0009/G
£16.50 excl. VAT
£19.80 incl. VAT
9 in Stock |
|
|---|