| General | |
| Cap | ES / E27 |
| Colour | Black |
| Construction | Pressed Steel / Polycarbonate |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP00 |
| Dimensions | |
| Base Depth | 30mm |
| Base Width | 132mm |
| Depth | 190mm |
| Electrical | |
| Maximum Wattage | 120W (2 x 60W) |
| Voltage | 240V |
35 in Stock
|
This item
|
|
|
|---|---|---|
| Base Width | 132mm | 215mm |
| Maximum Wattage | 120W (2 x 60W) | 180W (3 x 60W) |